کارخانه تولید برنج هاشمی ممتاز


تنوع در دنیای برنج های ایرانی بسیار زیاد است از بهترین و خوش خوراک ترین آن ها می توان به برنج هاشمی ممتاز اشاره داشت. این برنج نسبت به برنج علی کاظمی از طول دانه بلند تری برخوردار است و در بسیاری از مناطق شمالی کشور تولید می‌ شود.

کارخانه تولید برنج ممتاز بیش تر از همه در استان‌ های شمالی کشور به ارائه خدمات می‌ پردازند‌ و تمام تلاش خود را انجام می‌ دهند تا با کیفیت ترین این سری از برنج ها را در قالب بسته بندی های متنوعی در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

کارخانه تولید برنج هاشمی ممتاز

نگاه اجمالی به برخی برنج های پر محصول

نگاه اجمالی به برخی برنج های پر محصول از با کیفیت ترین انواع برنج های جهانی می‌ توانیم به برنج های ممتازه تولیدی داخل کشور اشاره داشته باشیم. از‌ انواع برنج های ایرانی رقم‌ های همچون علی کاظمی، هاشمی، صدری، نعمت، شیرودی و … بسیار پرطرفدار است که در این قسمت به ارائه ویژگی برخی از آن ها خواهیم پرداخت.

  • رقم علی کاظمی

برنج علی کاظمی از با کیفیت ترین برنج های تولیدی مناطق شمالی کشور از جمله شهرستان‌ های صومعه‌ سرا و فومن استان گیلان بوده که پس از پخت به خوبی ری می کشد. این برنج بسیار خوش خوراک بوده و نسبت به نمونه های هاشمی و صدری از قیمت ارزان تری برخوردار است، بنابراین هر فردی با هر توان مالی می تواند نسبت به خرید آن ها اقدام نماید. این برنج قبل از پخت از طول دانه ۲.۷ و پس از پخت از طول دانه ۶.۱۱ میلی متری برخوردار است.

  • رقم هاشمی

یکی دیگر از رقم های برنج بوده که توسط آقای یوسف هاشمی برای اولین بار در استان گیلان تولید شد. این برنج نسبت به برنج علی کاظمی از طول دانه بلند تری برخوردار بوده و قلمی می باشد. رنگ آن سفید متمایل به کرم است که پس از پخت دانه های آن کاملا از یکدیگر جدا می شوند.

  • رقم کوهسار

این نمونه برنج از برنج های زودرس بوده که نسبت به سرما از خود مقاومت بالایی نشان می‌ دهند و به همین دلیل می توان آن را در مناطق سردسیر و کوهستانی به خوبی تولید کرد.

  • رقم شیرودی

نمونه دیگر از رقم های برنج بوده که از کیفیت مطلوبی پس از پخت برخوردار است، این برنج می‌ تواند در برابر انواع آفات و بیماری های برنج سفید از خود مقاومت نشان دهد و بسیار خوش خوراک است.

بررسی بازار داخلی برنج هاشمی ممتاز

بررسی بازار داخلی برنج هاشمی ممتاز بازار فروش انواع برنج هاشمی معطر، بسیار خوب بوده و افراد نسبت به خرید عمده و یا جزئی برنج هاشمی از خود رغبت نشان می‌ دهند. از این نمونه برنج در رستوران ها، هتل ها، مهمانی های رسمی و … استفاده می شود.

اما انواع برنج هاشمی نیم دانه نسبت به نمونه با کیفیت آن ارزان تر است و شما می توانید با نازل ترین قیمت آن ها را تهیه نمایید. استفاده از این برنج برای تهیه آرد گزینه مناسبی است و از استقبال خرید بسیار زیادی برخوردار می باشد.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *