مرکز توزیع برنج شیرودی اعلا


مرکز توزیع برنج شیرودی اعلا را به صورت عمده عرضه می کند تا آن دسته از خریدارانی که تمایل به سفارش در تناژ بالا دارند بتوانند خریدشان را یکجا و با هزینه کمتری انجام دهند. امروزه برای دسترسی سریعتر خریداران از سراسر کشور و همچنین فروش بهتر، برنج شیرودی درجه یک به صورت غیرحضوری و آنلاین هم ارائه می شود. خریداران می توانند بدون حضور در محل و با صرف کمترین زمان خرید خود را اینترنتی انجام دهند.

مرکز توزیع برنج شیرودی اعلا

معیار‌های یک برنج مرغوب

معیار‌های یک برنج مرغوب

کیفیت و مرغوبیت برنج در زمان خرید برای خریداران اهمیت زیادی دارد. معیارهای متفاوتی برای تعیین درجه مرغوبیت این ماده غذایی پرمصرف وجود دارد. ابتدایی ترین و مهمترین آنها ظاهر برنج است. معمولا دانه های کشیده، سفید یا شیری رنگ و یکدست و بدون شکستگی از اولین نشانه های یک برنج باکیفیت می باشد. یکسان بودن دانه های برنج به این معناست که کمترین درصد شکستگی در آن دیده شود. می توانید قبل از خرید کمی از برنج را با دست مشت کرده و آن را زیر و رو کنید تا از سالم بودن آن اطمینان کافی حاصل نمایید.

خشک بودن معیار مهم دیگری است که باید در زمان انتخاب در نظر گرفته شود. برنج هایی که در فضاهای مرطوب نگهداری شده یا در دستگاه های خشک کن به خوبی خشک نشده باشند، ممکنست به سرعت دچار آفت شده و حشرات ریز در آن پدیدار شود. اگر دانه برنج کاملا خشک باشد سفت بوده و با دست به راحتی نمی شکند.

عطر و طعم دیگر معیار کیفیت و محبوبیت برنج است. هرچه عطر و طعم برنج در حین و پس از پخت بیشتر باشد، کیفیت آن نیز بالاتر است. این نوع برنج ها عامه پسندتر نیز هستند و با استقبال بیشتری روبه رو می شوند.

فروش انواع برنج شیرودی اعلا

فروش انواع برنج شیرودی اعلا

امروزه فروش انواع برنج شیرودی دانه بلند اعلا به صورت اینترنتی و از طریق سایت ما با استقبال خوبی از سوی علاقه مندان از اقصی نقاط کشور روبه رو شده است. در این شیوه از فروش بهترین نوع از این برنج به صورت بسته بندی شده و در کیسه های 5 و 10 کیلوگرمی به صورت آنلاین عرضه گردیده و خریدار می تواند با توجه به نیاز خود جهت ثبت سفارش اقدام نماید. قیمت های درج شده مناسبتر و بعضا کمتر از قیمت بازار آزاد می باشد. علت اصلی پایین تر بودن قیمت ها توزیع مستقیم و بی واسطه است.

از سوی دیگر در این شیوه از فروش محدودیت زمانی وجود ندارد و مشتری می تواند در همه ساعات شبانه روز جهت خرید به سایت مراجعه نماید. تنوع برنج های عرضه شده از نظر کیفی متنوع بوده و خریدار می تواند بر اساس بودجه خود خریدش را به راحتی انجام دهد.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *