مراکز خرید برنج هاشمی 5 کیلویی


برنج هاشمی از بهترین و با کیفیت ترین برنج های شمال محسوب می شود. در کاشت برنج هاشمی از هیچ گونه مواد شیمایی استفاده نمی شود و این برنج صد در صد طبیعی و ارگانیک می باشد. برنج هاشمی 5 کیلویی طعم و عطری منحصر به فرد داشته و بسیار خوش طعم می باشد. مراکز خرید برنج هاشمی ۵ کیلویی را با نرخی مقرون به صرفه عرضه می کنند. برنج هاشمی از جمله کالا های پر مصرف بوده و قیمتش بسیار مهم است.

مراکز خرید برنج هاشمی 5 کیلویی

همه چیز درباره برنج هاشمی

همه چیز درباره برنج هاشمی

  • برنج هاشمی مرغوب از قد بلند ترین برنج های شمال است که پس از پخت کاملا قد می کشد. این برنج بعد از پخته شدن بسیار نرم می باشد و به راحتی در دهان آب شده و هضم می شود. برنج هاشمی قابلیت هضم فراوانی دارد و به هیچ وجه موجب مشکلات گوارشی در مصرف کننده نمی شود.
  • برنج هاشمی ماندگاری بسیار بالایی در میان انواع برنج دارد. پس از برداشت برنج هاشمی تا مدت زیادی بدون این که آفت زده شود در کیسه باقی می ماند. همچنین هرچه برنج هاشمی کهنه تر باشد دانه های آن شکسته نشده و هنگام پخت دانه بلندتر بوده و طعمی خوشمزه خواهد داشت. این برنج بسیار مرغوب بوده و مانند برنج های دیگر بعد از این که سرد شد سفت نمی شود.
  • برنج هاشمی بوجار شده می باشد و بالاترین طعم را دارا می باشد.
  • برنج هاشمی بالاترین کربوهیدرات را دارد و بالاترین انرژی را برای بدن ایجاد می کند. پروتئین برنج هاشمی بسیار زیاد بوده و مصرف آن عمده نیاز بدن به پروتئین را تامین می کند. برنج هاشمی بالاترین ویتامین را داشته و سبب استحکام پیاز مو و زیبایی پوست می شود.

قیمت استثنایی برنج هاشمی 5 کیلویی

قیمت استثنایی برنج هاشمی 5 کیلویی انواع برنج هاشمی بالاترین کیفیت و استاندارد را داشته و بهترین گزینه برای خرید می باشد. عوامل بسیاری می تواند بر قیمت برنج هاشمی تاثیر بگذارد. یکی از این عوامل کیفیت می باشد. کیفیت برنج هاشمی بستگی زیادی به بذر برنج و زمین کاشت بستگی دارد.

همچنین برنجی که نیم دانه های آن کاملا جدا شده باشد نسبت به برنج هاشمی که نیم دانه در خود دارد، کیفیت بالاتری دارد و قبل بررسی کیفی به هیچ وجه نمی توان گفت که قیمت برنج هاشمی چه قدر است.

قیمت همچنین به نوع خرید هم وابسته است. اگر برنج هاشمی را مستقیم و بدون واسطه خریداری کنید قیمت آن کاهش زیادی پیدا کرد. قیمت عمده برنج هاشمی نسبت به قیمت خرده آن متفاوت است در خرید عمده شما حجم زیادی از برنج را خریداری می کنید و به همین سبب قیمت آن کمتر می شود.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *