نمایندگی فروش برنج نیم دانه گیلان


برنج نیم دانه گیلان یک محصول خوش عطر و خوش طعم است که مصرف کنندگان بسیاری آن را خریداری و آن را در تهیه غذا های مختلف به کار می برند که به دلیل طعم بسیار عالی بسیار مورد پسند مصرف کنندگان می باشد. نمایندگی فروش برنج نیم دانه گیلان این محصول را به صورت عمده و با قیمت بسیار مناسب در شهر های مختلف کشور توزیع می نماید.

نمایندگی فروش برنج نیم دانه گیلان

نحوه پخت برنج نیم دانه

نحوه پخت برنج نیم دانه

برنج نیم دانه را بیشتر برای تهیه غذا هایی مانند شله زرد و غیره به کار می برند اما برخی افراد ماهر ماهر در آشپزی این محصول را به صورت کته و برنج آبکش نیز تهیه می کنند که دارای ظاهر عالی و طعم خوش و دلچسب می باشد.

در واقع برای پخت این محصول به صورت کته برنج را پس از شستن درون قابلمه می ریزند و دو برابر برنج به آن آب اضافه می کنند و سپس روغن و نمک را نیز به اندازه کافی اضافه می کنند و آن را روی حرارت متوسط قرار می دهند پس از اینکه برنج پخته شده و مقدار بسیار کم آب آن باقی مانده بود درب آن را می بندند و حرارت آن را کم می کنند تا دم بکشد.

این برنج را به صورت آبکش نیز تهیه می کنند به این صورت که دو سوم قابلمه را از آب پر می کنند و آن را روی حرارت قرار می دهند تا به جوش آید و سپس به آن نمک اضافه می کنند.

در مرحله بعد برنج شسته شده را اضافه کنند و پس از پخت کم آن را آبکش نموده و پس از اینکه مقدار کم آب و رغن را در ته قابلمه می ریزند برنج آبکش شده را اضافه نموده و درب آن را می بندند و آن را روی حرارت ملایم قرار می دهند تا دم بکشد و در آخر روی آن را روغن داغ می ریزند.

نکاتی مهم در مورد خرید برنج نیم دانه گیلان

نکاتی مهم در مورد خرید برنج نیم دانه گیلان

خرید برنج نیم دانه گیلان با کیفیت ممتاز و قیمت ارزان بسیار مورد توجه مشتریان عمده می باشد و مشتریان عمده می توانند این محصول را با کمترین هزینه سفارش دهند.

برنج نیم دانه شمال با حذف واسطه ها با قیمت ارزان تری قابل خریداری می باشد و مشتریان می توانند از طریق سایت های معتبر به برترین فروشندگان این محصول دسترسی داشته باشند.

شما می توانید برنج نیم دانه ممتاز را با کمترین هزینه به واسطه سایت معتبر ما سفارش دهید زیرا این سایت محصولات با کیفیت و تازه را با حذف واسطه ها عرضه می نماید و بر این اساس در نازلترین قیمت به فروش می رسند ضمن اینکه مشتریان عمده می توانند به آسانیاز کیفیت و قیمت محصولات ارائه شده اطلاع یابند.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *