نمایندگی عرضه برنج دم سیاه ایرانی


برنج دم سیاه ایرانی که در شهر های استان گیلان بیشترین کشت را دارد معطر و خوش پخت است. دم سیاه پس از پخت نرم است و قد می کشد. دم سیاه برای دستگاه گوارش مشکلی بوجود نمی آورد و خوش هضم است.

مرکز توزیع و نمایندگی عرضه برنج دم سیاه درجه یک ایرانی عمده فروشی های شهرتان هستند که این نوع برنج را با قیمتی مناسب به فروش می رسانند.

نمایندگی عرضه برنج دم سیاه ایرانی

جلوگیری از بروز آلزایمر با برنج

جلوگیری از بروز آلزایمر با برنج به برنج طارم دم سیاه, دم سیاه نیز گفته می شود. دم سیاه در زمین های استان گیلان بیشترین کشت را دارد و یک برنج اعلا و مرغوب ایرانی می باشد. این برنج شمالی در دسته برنج های عطر دار قرار دارد و در شهرهای رشت, لاهیجان و آستانه اشرفیه کشت می شود.

برنج دارای یک پوسته است که همین پوسته بسیار مفید و موثر در درمان دیورتیک است. مصرف برنج برای فرد سبب می شود که مشکل ادرار وی برطرف شود. متخصصان به این نتیحه رسیدند که برنج خواص دیورتیک دارد یعنی ادرار آور است. پوسته‌ی برنج خاصیت ادرارآوری دارد.

دم سیاه خواص بالایی برای مصرف کننده خود به ارمغان می آورد. این برنج پس از پخت قد می کشد و به اصطلاح ری می کند. دم سیاه قبل از پخت 7 میلی متر است و پس از پخت اندازه دانه های آن 12 میلی متر می شود.

رنگ این برنج شیری رنگ است و جز بهترین گزینه ها برای تهیه خوراکی مجلسی برای مهمانی ها و مجالس ما می باشد. برنج دم سیاه که در دسته برنج های صدری قرار دارد از نظر درجه کیفی و پخت و ظاهر از برنج شیرودی شمال بهتر و از برنج طارم ضعیفتر است.

دم شلتوک این برنج سیاه است که همین امر سبب نام آن شده است. قیمت برنج دم سیاه در بازار فروش معمولا از دیگر ارقام بالاتر است. اگر در شمال هستید و قصد خرید یک برنج مرغوب را دارید بهترین گزینه همین برنج دم سیاه یا طارم دم سیاه است.

با مصرف برنج طبیعی تا حد امکان از فراموشی و آلزایمر جلوگیری می شود. مصرف به اندازه برنج سبب تقویت حافظه و تقویت ذهن می شود.

شرکت بازرگانی برنج دم سیاه ایرانی

شرکت بازرگانی برنج دم سیاه ایرانی کیفیت دانه های دم سیاه ایرانی بالا است و ظاهری مناسب و عطر و طعمی عالی دارند. همین عوامل قیمت آن را بالاتر برده و یک برنج رده بالا در بازار فروش است. شرکت بازرگانی برنج درجه یک ایرانی را برای صادرات به کشورهای دیگر در بسته بندی های خاص آماده عرضه می کند.

دم سیاه با توجه به ویژگی ها و خصوصیات خوب خود جز برنج های صادراتی نیز می باشد و این برنج با درجه کیفی بالا و اعلا به کشورهای دیگر صادر می شود و یکی از موارد سودآور از نظر اقتصادی برای کشور می باشد.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *