مرکز عرضه برنج فجر مجلسی


برنج فجر یکی از انواع برنج های پرمحصول شمال کشور می باشد که به طور کامل بوجاری و پاک شده همچنین معطر می باشد. این برنج رنگ سفید مایل به کرم دارد و در انواع مختلف سوزنی و استخوانی در بازار ارائه شده است.

برنج فجر مجلسی یا همان برنج فجر استخوانی از مناسب ترین انواع این برنج است که توسط مرکز عرضه آن ارائه شده است و خریداران سراسر کشور می ‌توانند در تماس مستقیم با این مرکز این برنج را سفارش دهند.

مرکز عرضه برنج فجر مجلسی

مناسب ترین انواع برنج برای مجلس

مناسب ترین انواع برنج برای مجلس از میان انواع برنج های تولید شده در کشور ما مناسب ترین آنها برای استفاده در مراسم و مجالس انواع برنج معطر شمال هستند که از جمله آنها می ‌توان به برنج طارم و شیرودی اشاره کرد.

برنج طارم خود شامل انواع مختلف برنج است که همه آنها از نظر قد نسبتا کشیده بوده و حداقل طول آنها قبل از پخت به 7 میلی متر می رسد و اندازه آنها بعد از پخت به 11 تا 12.5 سانتی متر افزایش می ‌یابد. از انواع این برنج مجلسی می توان از طارم، هاشمی، سنگی، صدری و فریدونکنار نام برد که جزء گزینه های اول برای تهیه برنج مجلسی هستند.

برنج دم سیاه شمشیری از انواع برنج طارم کیفیت بالاتری دارد و اغلب در فریدونکنار تولید می شود. این برنج ها علاوه بر این که دارای ظاهر و شکل بسیار مناسبی هستند عطر ماندگاری نیز دارد و همین مساله باعث مرغوبیت آن شده است به طوری که از انواع این برنج جهت پخت و استفاده در مجالس ویژه استفاده می ‌شود.

مراکز صادرات انواع برنج فجر مجلسی

مراکز صادرات انواع برنج فجر مجلسی مراکز صادرات انواع برنج مجلسی این محصول را از بازارها و تولید کننده های داخلی با قیمت بسیار مناسب خریداری کرده و آن را به عنوان برنج فجر ایرانی به کشورهای دیگر صادر می ‌کنند.

این برنج فجر صادراتی دارای قیمت خرید داخلی بسیار پایین است و با فروش آن در دیگر کشورها می توان سود مناسبی را به دلیل بالا بودن نرخ ارزهای خارجی به دست آورد.

برای ارتباط با مراکز صادرات برنج می توان از طریق همین وب سایت اقدام کرد و با استفاده از شماره تلفن های درج شده در سایت که مربوط به این مراکز هستند اطلاعات کلی را در مورد این برنج و قیمت روز آن به دست آورد.

برنج فجر مجلسی در بسته بندی های صادراتی ویژه قرار گرفته و توسط این مراکز از با استفاده از بهترین نوع بسته بندی به بازارهای خارجی ارائه می ‌شون. نوع بسته بندی استفاده شده در این مراکز از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا هم در بازار پسندی محصول و هم نگه داری از کیفیت برنج نقش دارد.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *