عرضه مستقیم برنج فجر به صورت عمده


برنج فجر یکی از کشت های پر محصول و پربار در زمین های شمالی است. شباهت ظاهری قبل و بعد طبخ برنج فجر شبیه برنج طارم است با این تفاوت که برنج طارم از عطر و بوی زیادی برخوردار است.

عرضه مستقیم و بدون واسطه برنج فجر عمده به سراسر کشور صورت می گیرد و با توجه به نبود واسطه و توزیع مستقیم کاهش قیمت را به همراه دارد. از این برنج در تهیه شله زرد و شیربرنج می تان بهره برد.

عرضه مستقیم برنج فجر به صورت عمده

درباره برنج تراریخته چه می دانید؟

درباره برنج تراریخته چه می دانید؟ برنج تراریخته برنجی است که بر اساس اصول علمی و مهندسی و علم ژنتیک کشت می شوند و از سم و کود شیمیایی استفاده ای در این کشت صورت نمی گیرد و یک برنج کاملا طبیعی و سالم و ارگانیک برداشت می شود.

برنج های تراریخته در برابر هر آفت و سم شیمیایی مقاومت به عمل می آورند و مقاوم هستند یکی از انواع برنج تراریخته برنج فجر مجلسی است که از اولین برنج های ترتریخته در کشور می باشد و یک برنج سالم و ارگانیک برای شما مشتریان محصولات ارگانیک است. علاوه بر برنج فجر برنج طارم مولایی نیز ازین نوع می باشد.

در روش تراریخته در برگ و ساقه برنج یک نوع پروتئین تولید می شود که همین پروتئین موجب فراری دادن کرم های ساقه خوار از این نوع گیاه می شود تا هیچ خطری مجصول را تهدید نکند و اسیبی به محصول نرسد و این امر باعث حذف آفت کش هاو سموم پر ضرر در کشت این نمونه برنج ها می شود.

حذف سموم شیمیایی و آفت کش ها در مزرعه کشت برنج تراریخته سبب کاهش هزینه ها می شود و از نظر اقتصادی نیز کمک به کشاورز و شالیکار این محصولات می شود.با توجه به کاهش هزینه ها و کاهش سموم محیط زیست نیز سالم می ماند و حفظ می شود.

همانطور که گفتیم این برنج کاملا سالم و ارگانیک است پس مصرف آن برای بدن مضر نیست و سلامت را به خطر نمی اندازد و سالم بودن فرد را تضمین می کند زیرا هیچ مواد شیمیایی وارد بدن نمی شود.

برنج فجر ممتاز یکی از برنج های ایرانی است که مشتریان زیادی را به خود جذب کرده است. پخت این برنج بسیار خوب و مطلوب است و پس از پخت به خوبی قد می کشد و به اصطلاح ری می کند.

طعم و مزه برنج فجر بسیار مطلوب است و قیمت مناسبی دارد و برای افرادی که می خواهند یک برنج خوب از نظر قیمت و طبخ و طعم خریداری کنند برنج فجر بهترین گزینه است. از این برنج می توان به صورت های مختلف ته چین, قالبی, کته ای و آبکش استفاده کرد.

معتبرترین مرکز توزیع برنج فجر عمده

معتبرترین مرکز توزیع برنج فجر عمده از برنج فجر به دلیل کیفیت و قیمت مناسب در اداره ها و شرکت ها و رستوران ها استفاده می شود. برنج فجر در دسته محصولات پربار است و تنها فرق آن با طارم و دیگر ارقام برنج در نبود عطر و بوی آن می باشد.

معتبرترین مرکز توزیع برنج فجر عمده این برنج اعلا را به سراسر کشور عرضه می کند. این برنج را می توانید از عمده سراهای برنج, فروشگاه ها و مغازه های محلی معتبر خریداری کرد.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *