عرضه مستقیم برنج اعلا در تهران


بسیاری از مناطق ایران مستعد تولید برنج اعلا هستند. به همین دلیل کشور ایران از بهترین کشورهای تولید کننده انواع برنج در جهان به حساب می‌ آید. از بهترین برنج های داخلی کشور می‌ توانیم به برنج صدری، هاشمی، چمپا و … اشاره داشته باشیم که از کیفیت مطلوبی برخوردارند.

مراکز عرضه مستقیم برنج اعلا در تهران بسیار زیاد بوده و شما می توانید با مراجعه به این مرکز نسبت به خرید اقدام نمایید. این مراکز با نازل‌ ترین قیمت و حتی به صورت عمده برنج را در اختیار شما قرار می دهند و می توانید با خیالی راحت آن ها را تهیه کنید.

عرضه مستقیم برنج اعلا در تهران

مشخصات انواع برنج اصل

مشخصات انواع برنج اصل استان‌های گیلان، مازندران، گلستان و مناطق جنوب غربی کشور انواع و اقسام برنج را تولید کرده و در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. از بهترین انواع برنج می توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم:

  • برنج صدری:

این برنج از مرغوب ترین برنج های ایرانی است که در استان گیلان به تولید انبوه می رسد. برنج صدری از عطر و طعم مشتری پسندی برخوردار بوده و طول آن پس از پخت به بیش از ۱۳ میلی متر می رسد. از انواع برنج صدری می توانیم به نمونه دم سیاه اشاره داشته باشیم که بیش تر از همه در شهرستان های آستانه اشرفیه، لاهیجان و رشت تولید می شوند.

  • رقم علی کاظمی:

برنج علی کاظمی از برنج های باکیفیت شمالی است که بیش تر از همه در شهرستان‌ های صومعه سرا و فومن استان گیلان تولید می شود. برنج علی کاظمی نسبت به برنج صدری قیمت کم تری دارد و به همین دلیل استقبال از خرید آن ها زیاد می باشد.

  • برنج هاشمی:

برنج هاشمی نیز در استان گیلان و مازندران تولید شده و دانه های آن کشیده و قلمی هستند. نسبت به برنج علی کاظمی استقبال خرید بالاتری دارد، اما قیمت آن از برنج علی کاظمی بیش تر بوده و برای تهیه آن باید هزینه بیش تری را صرف کنید. برنج هاشمی از رنگ دانه استخوانی برخوردار است که پس از پخت کیفیت آن مشخص می شود.

قیمت انواع برنج اعلا اصل شمال

قیمت انواع برنج اعلا اصل شمال به دلیل کیفیت بالای انواع برنج ارگانیک ایرانی، کشورهای بسیار زیادی از جمله کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای اروپایی نسبت به خرید این محصول ایرانی از خود استقبال نشان می‌ دهند.

در این زمینه بازرگانان کثیری به ارائه خدمات پرداخته و بهترین و با کیفیت ترین تنواع برنج را در قالب برنج کیسه ای و یا به صورت فله ای در اختیار مشتریان قرار می‌ دهند و در نهایت به سود خود می‌ رسند.

قیمت انواع برنج اعلاء به موارد بسیار زیادی بستگی دارد، یکی از آن ها نسبت عرضه به تقاضا است، از طرفی نوع برنج و درصد شکستگی در آن بر قیمت برنج تاثیرگذار می‌ باشد.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *