تولیدکنندگان برنج دمسیاه معطر


برنج دمسیاه معطر یکی از برنج های بسیار عالی و مرغوب و اصیل ایرانی می باشد تولید کنندگان این برنج سعی بر آن دارند با بهترین روش ها برای کاشت و تولید آن و بهترین اقدامات برای داشتن بسته بندی عالی از این برنج به تولید برنج دمسیاه معطر بپردازند. تولید کنندگان این نوع برنج‌‌ بهترین قیمت را روی این محصول میگذارند که قابل مقایسه با محصولات همنوع آن نیست.

تولیدکنندگان برنج دمسیاه معطر

انواع برنج شمال را بهتر بشناسیم

انواع برنج شمال را بهتر بشناسیم انواع مختلفی از این نوع برنج وجود دارد که ما در این مطلب قصد معرفی شماری از انواع این نوع از برنج داریم و به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این مطلب با ما همراه بمانید و با انواع مختلف این محصول آشنا شوید.

اولین نوع از این برنج برنج هایی میباشد که دانه‌های بسیار بلندی قبل از زمان پخت داشته و بعد از زمان پخت نیز تقریباً قدر آن به ۷ میلیمتر می رسد بنابراین می توانیم بگوییم برنج دانه بلندی به حساب می آید که می تواند یک برنج مجلسی و خوش پخت باشد.

دومین نوع از این برنج ها برنج هایی میباشد که در مناطق سردسیر و کوهستانی شمال کشت می‌شود بنابراین یک برنج بسیار مقاوم به سرما و آب و هوای سرد می باشد و در کمترین شرایط دمایی نیز می تواند دوام داشته باشد بدون اینکه ذره ای آفت زدگی و یا فساد داشته باشد.

نوع دیگری از برنج این شهر رنگی استخوانی و یا کرمی رنگ متمایل به سفید دارد و در هنگام پخت دانه های آن به صورت کاملاً مجزا از هم و کاملاً مشخص جدا می شود علاوه بر این عطر و طعم این نوع برنج به قدری خاص و ویژه می باشد که نمی توان آن را با برنج های دیگر مقایسه کرد. دانه‌های این نوع برنج در زمان قبل از پخت بسیار بلند و کشیده می باشد به همین ترتیب بعد از پخت نیز این برنج قد بسیار زیادی می کشد.

نوع دیگری از برنج دمسیاه ممتاز است که در مناطق ساحلی شهرهای شمالی کشت می شود این نوع از برنج به سرعت رشد می کند و مقاومت بسیار بالایی در برابر هر نوع آفت و فساد و خراب شدن دارد بنابراین می توانیم بگوییم از مقاوم ترین نوع برنج ها می باشد که در عین حال عطر و هم بسیار خاص و بی نظیری دارد.

روش های تهیه برنج دمسیاه معطر

روش های تهیه  برنج دمسیاه معطر این نوع از برنج را می توانیم به طور مستقیم از خود تولید کننده خریداری بکنیم که البته بهترین روش هم این روش میباشد به طوری که با این روش می توانیم بگوییم هیچ سودی از فروش برنج دمسیاه اعلا نصیب واسطه‌های فروشی محصول نمی شود و در عین حال کیفیت بهتر از برنج و تازگی بیش تری از آن را از مشتری دریافت خواهیم کرد.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *