توزیع انواع برنج شیرودی گیلان


توزیع انواع برنج شیرودی گیلان از همین حالا آغاز گشته و می توانید به یکی از بهترین برنج های شمالی دسترسی پیدا کنید. این نوع برنج از ارقام پرمحصول به شمار آمده و مناطقی که اقدام به کشت آن نموده اند، از آب و هوای سرد برخوردار می باشند. این محصول، تمام نیاز مصرف کننده را از بابت طعم، عطر و کیفیت برآورده کرده و از این رو به آمار فروش قابل ملاحظه ای دست یافته است.

توزیع انواع  برنج شیرودی گیلان

آنچه که باید درباره برنج شیرودی بدانیم

آنچه که باید درباره برنج شیرودی بدانیم گیلان از بخش های شمالی کشور است که دارای شرایط کاملاً مستعد از حیث تولید برنج بوده و تمامی ارقام خوب این محصول در این ناحیه کشت می شوند، با توجه به اینکه گیلان از وسعت کمتری نسبت به استان های شمالی دیگر مانند مازندران برخوردار می باشد، لذا در رتبه‌ی دوم تولید برنج قرار گرفته است.

اما یکی از انواع برنج که در این منطقه به عمل آمده و مخاطبان زیادی را هم به دنبال خود کشانده، برنج شیرودی می باشد که درباره آن توضیحات زیر را ارائه خواهیم داد:

  1. برنج شیرودی از لحاظ ظاهری با برنج هاشمی، دارای تشابهات بسیاری می باشد.
  2. معمولاً این محصول در مقایسه با دیگر برنج های گیلانی مثل برنج طارم و هاشمی، دارای عطر و بوی کمتری است.
  3. همین ویژگی باعث شده تا برنج شیرودی به جرگه برنج های ارزان قیمت شمالی بپیوندد که نرخ آن تقریباً برابر با نرخ برنج فجر خواهد بود.
  4. یکی از دلایلی که افزایش فروش برنج شیرودی در بازارهای داخلی را رقم زده، قیمت مناسب آن بوده و اکنون بسیاری از رستوران ها، آشپزخانه ها و … از آن برای سرو کردن بهره می برند.
  5. اگرچه از نظر عطر هم پای برنج طارم و هاشمی نمی رسد، اما از حیث قد کشیدن با آنها برابری کرده و از قابلیت ری کشی مناسب برخوردار می باشد.
  6. کشت آن در فصل بهار و اوایل فروردین آغاز شده و در شهریور برداشت می گردد.

بهترین تولیدکنندگان برنج شیرودی گیلان

بهترین تولیدکنندگان برنج شیرودی گیلان بهترین تولیدکنندگان برنج شیرودی گیلانیان می باشند که با برخورداری از شرایط مساعد، زمینه لازم برای کشت این محصول را داشته و توانسته اند از عهده تامین آن، چه در بازارهای خارجی و چه در بازارهای داخلی برآیند.
اکنون انواع برنج شیرودی ایرانی که کیفیت مطلوبی را در خود جای داده اند؛ در بسته بندی های کیسه ای و همراه با اوزان مختلف 10 کیلو به بالا جای گرفته و آماده به فروش می باشند.

با انتخاب این محصول که توسط تولیدکنندگان زحمتکش و ساعی شمال کشورمان تولید گشته، می توانید از برنج شیرودی دانه بلند و اعلا که قابل رقابت با محصولات برتر دیگر می باشد، بهره مند گشته و آن را به لیست خریدتان بیفزایید.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *