بررسی قیمت برنج دمسیاه معطر


تنوع در دنیای برنج های ایرانی بسیار زیاد است، از بهترین آن ها می‌ توانیم به برنج صدری اشاره داشته باشیم. یکی از انواع برنج صدری، برنج دمسیاه معطر است. این برنج در انتهای خود ناحیه تیره رنگی دارد که به همین دلیل به آن برنج دم سیاه گفته می‌ شود.

برنج دم سیاه معطر نسبت به بسیاری از برنج های دیگر گران‌ تر است، اما شما می توانید با خرید عمده خود در ازای پرداخت پول کم تر به محصول بیش تر و با کیفیتی دست یابید.

بررسی قیمت برنج دمسیاه معطر

از سیر تا پیاز لعاب برنج برای نوزاد

از سیر تا پیاز لعاب برنج برای نوزاد روش بسیار زیادی وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آن ها برای نوزاد خود لعاب برنج را تهیه کنید، یکی از آن ها به این صورت است که شما در ابتدای کار باید دو قاشق غذاخوری برنج را به همراه یک لیوان آب در قابلمه بریزید و سپس آن را روی اجاق گاز قرار دهید تا به خوبی بپزد، پس از اینکه مقداری آب در داخل قابلمه شما باقی ماند و برنج کاملا نرم بود، شما می توانید برنج را از صافی رد کنید و آب آن را جدا کنید.

توجه داشته باشید که به هیچ عنوان در داخل لعاب برنج تهیه شده، نمک خوراکی نریزید. شما می توانید برای این کار به اندازه یک حبه قند، نبات خرد شده را به آن اضافه کنید و اجازه بدهید که کاملاً آب شود.

در ابتدای لعاب دادن به کودک، فقط به اندازه یک قاشق به کودک خود غذا را بدهید. می توانید در روزهای بعد به مرور به حجم و غلظت این غذا اضافه کنید. به عنوان مثال در هفته اول به کودک خود ۱ قاشق تا ۵ قاشق غذاخوری بدهید و کم‌ کم این میزان را بیش تر نمایید.

بهتر است که برنج را در هفته اول به کودک بدهید. هفته دوم سعی کنید به جای لعاب برنج، از فرنی استفاده کنید. بسیاری از متخصصین پس از لعاب برنج استفاده از فرنی و حریره بادام را برای کودک تجویز می نمایند.

توزیع انواع برنج دمسیاه معطر

توزیع انواع برنج دمسیاه معطر به دلیل فواید برنج، استفاده از این سری از محصولات بسیار زیاد است. در واقع حداقل در یک وعده از غذای نیمی از مردم جهان برنج وجود دارد. به همین دلیل از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد.
توزیع انواع برنج مرغوب در اقصی نقاط کشور امکان پذیر بوده و شما می توانید با خیالی راحت نسبت به تهیه این سری از محصولات اقدام نمایید. از طرفی با خرید عمده می توانید در ازای پرداخت پول کم تر به محصول بیش تر و با کیفیتی دست یابید و دست واسطه را از معامله حذف کنید.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *