بازار تجاری برنج شیرودی ایرانی


برنج شیرودی ایرانی یک برنج بسیار عالی و با کیفیت می باشد که بازار تجاری و بازار فروش آن رونق بسیار زیادی در خرید و فروش داشته چرا که این برنج از خوش پخت ترین و دانه درشت ترین برنج های ایرانی است و به همین جهت محبوبیت زیادی را در بین خریداران کسب کرده است. بازار تجاری این نوع از برنج رونق بسیار زیادی در صادرات به خارج از کشور نیز دارد.

بازار تجاری برنج شیرودی ایرانی

چگونگی تهیه برنج دانه بلند

چگونگی تهیه برنج دانه بلند در کشور ما برنج دانه بلند در نواحی مختلفی کشت می شود اکثر برنج هایی که در کشور ما کاشت و برداشت میشود از نظر قد کشی دانه ها کیفیت بسیار بالایی داشته اما برخی از این برنج ها به صورت منحصر به فردی دارای قد کشی می باشند. بنابراین ما در این مطلب قصد معرفی برنج دانه بلند شیرودی داریم از ویژگی‌های آن در زمان خرید که موجب می شود مطمئن شویم که این برنج برنج دانه بلندی است چند مورد را نام برده و به آن اشاره می کنیم.

معمولا برنجی که بعد از پخت قد ‌کشی مناسبی داشته باشد قبل از پخت نیز دارای دانه های بلند و نسبتاً کشیده می باشد البته این قاعده برای تمامی برنج ها وجود ندارد اما اگر برنجی در زمانی که خام است دارای قد بلندی باشد در زمان بعد از پخت نیز ۱۰۰ درصد قد کشی بسیار مناسبی خواهد داشت.

نکته دیگری که موجب می شود مطمئن شویم برنج که تهیه میکنیم بعد از پخت قد کشی بسیار مناسبی خواهد داشت،این است که مطمئن شویم این برنج بعد از پخت چه حالتی خواهد داشت. برای این منظور بهتر است کمی از این برنج را تهیه کنیم و آن را دم کنیم در صورتی که قد ‌کشی مناسبی از آن دیدیم به خرید حجم بالایی از آن بپردازیم. این مطمئن ترین و عالی ترین روش برای تشخیص برنج دانه بلند از غیر دانه بلند می باشد.

روش دیگری که میتوانیم مطمئن شویم برنج ما بعد از پخت دانه بلند خواهد بود این است که به رنگ و ظاهر برنج دقت کنید معمولا برنج هایی که رنگ آنها مایل به استخوانی و یا رنگ کرم می باشد دارای قد کشی بسیار مناسب تری در زمان بعد از پخت خواهد بود.

مرکز توزیع انواع برنج شیرودی ایرانی

مرکز توزیع انواع برنج شیرودی ایرانی برنج شیرودی خالص در انواع مختلفی به عنوان برنج درجه یک ایرانی به فروش میرسد مرکز توزیع این نوع برنج سعی بر آن دارد تا با توجه به بودجه مشتری میزانی که از این نوع برنج می‌خواهد بهترین برنج را به او ارائه کند و قیمت بسیار مناسب به صرفه ای را روی آن بگذارد تا تمامی افراد با هر بودجه ای که دارند بتوانند از این برنج خریداری کنند.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *